Yelken Bayrak

STOK KODU : yelkenbayrak01

Dubalı - Aliminyum Çubuklu - Baskılı Yelken Bayrak 110gr Raşel Kumaşa Baskı Malzeme Tipi Aliminyum ( 90gr Baskılı Raşel Kumaş Değildir - Ekonomik Plastik Ürün Değildir. )

İndirimli Ürün
Yeni Ürün
Metin alanı
Stok sorunuz
  • GÜVENLİ TESLİMAT
  • KREDİ KARTINA TAKSİT
  • 3D SECURE İLE ÖDEME
  • REKLAM OFİSİ GÜVENCESİYLE

Yelken Bayrak 

Not : ( 90gr Baskılı Raşel Kumaş Değildir  - Ekonomik Plastik Ürün Değildir )

Yelken bayrak tanıtım ve reklam amacıyla kullanılan, genellikle tanıtım yapılacak yerin önünde sergilenen baskılı bayrak ürünlerindendir. Plaj bayrağı, olta bayrak olarak da adlandırılan yelken bayraklar dış mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Bayrak baskıda kullanılacak kumaş, dışarıda kullanıma uygun olarak hava koşullarından etkilenmeyecek, yıpranma ve solma yapmayacak kalitede bir malzemeden üretilmektedir.

 

Yelken bayrak kullanım alanları, fuarlar, benzin istasyonları, açılışlar, konferans salonları, iş yerleri ve benzeri alanlardır. Kurulumu oldukça kolaydır ve ayakta durmasını sağlayan plastik dubası bulunmaktadır. Yelken bayrak siparişini kaliteli baskı ve güvenilir alışveriş avantajları ile online matbaa Reklam Ofisi Baskı’dan vererek adresinizden teslim alabilirsiniz.

 

Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

1) Yelken bayrak tasarımını oluştururken sitemizde yer alan ölçülere uygun olarak bir şablon belirlemelisiniz.

2) Kaliteli bir baskı için tasarımda kullanacağınız görsellerin yüksek kalite ve çözünürlükte olmasına dikkat etmelisiniz.

3) Oluşturduğunuz yelken bayrak tasarım şablonunu .AI, .PSD, .PDF dosya formatına uygun hale getirerek Reklam Ofisi Baskı ekibi ile paylaşabilirsiniz.

4) Tasarımı oluşturmada zorluk yaşıyorsanız Reklam Ofisi Baskı grafik ekibinden tasarım desteği alabilirsiniz.

AğırlıkYelken Bayrak 75x250cm
Stok Noyelkenbayrak01
Barkoduyelkenbayrak01